Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Analiza meczu: Rafael Nadal – Andrey Kuznetsov (US Open) 01.09.2016 09:14Stany ZjednoczoneTurniej US Open

Ostatni w tym roku wielkoszlemowy turniej tenisowy – US Open wkracza już w fazę trzeciej rundy. Do tej części zawodów awansował już między innymi lider światowego rankingu Novak Djokovic, który nie musiał nawet wychodzić na kort, gdyż jego przeciwnik – Jiri Vesely musiał wycofać się z rywalizacji z powodu kontuzji. Dalej grają także Marin Cilic (numer 7 turnieju), Jo Wilfried-Tsonga (9), Gael Monfils (10) czy Rafael Nadal (4). Ten ostatni po gładkim zwycięstwie nad Włochem Adreasem Seppim zagra teraz z Rosjaninem Andreyem Kuznetsovem. Czy 14-krotny triumfator turniejów Wielkiego Szlema będzie kontynuował swój marsz po kolejne, pierwsze od dwóch lat, tego typu trofeum?

Analiza meczu: Rafael Nadal – Andrey Kuznetsov (US Open)Fot. shutterstock.com

Rafael Nadal – Andrey Kuznetsov

US Open – III runda

02.09.2016r. – 16.00

RAFAEL NADAL

+ Rosnąca forma Hiszpana. Po kłopotach zdrowotnych, słynny tenisista z Majorki zaczyna powoli osiągać wysoki poziom gry, do którego przyzwyczaił nas w poprzednich latach. Ostatnie tygodnie to coraz bardziej udane starty Nadala. Hiszpan podkreśla, że czuje się coraz lepiej i pewniej. Jego gra jest coraz lepsza.

+ Dobre występy w US Open. Po pewnej wygranej w pierwszej rundzie US Open, Nadal rozegrał kolejny solidny mecz w ostatnim „Wielkim Szlemie” w tym roku. Włoch Adreas Seppi tylko w drugim secie tego spotkania nawiązał walkę z hiszpańskim mistrzem. W pozostałych dwóch Nadal oddał mu tylko gema. Hiszpan wygrał bezpośrednio 23 piłki, aż ośmiokrotnie przełamał serwis rywala, wygrywając ostatecznie w trzech setach 6:0, 7:5, 6:1.

- Słabsze momenty Hiszpana. Nadal jest coraz mocniejszy. W jego grze zdarzają się jednak czasem także gorsze fragmenty. Procent trafionego pierwszego serwisu nie zachwyca, Hiszpan robi dość dużo niewymuszonych błędów, czasem traci swój serwis. Z Seppim wygrał gładko, ale jeśli chce dojść w US Open daleko, musi poprawić te statystyki.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

ANDREY KUZNETSOV

+ Rosjanin potrafi wygrać z mocnymi rywalami. Kuznetsov nie ma jeszcze dużego doświadczenia w turniejach najwyższej rangi, ale niektóre jego wyniki zaskakują. Młody gracz zostawia czasem w pokonanym polu mocnych rywali. Na szczególną uwagę zasługuje jego zwycięstwo 6:3, 6:4 ze Stanislasem Wawrinką na twardych kortach w Miami.

- Słabsze występy w ostatnich turniejach. Rosjaninowi lepiej szło w pierwszej części sezonu. Ostatnio zanotował jednak kilka porażek z niżej notowanymi rywalami, nawet spoza pierwszej „setki” rankingu ATP.

- Bilans spotkań bezpośrednich. Kuznetsov grał z Nadalem do tej pory trzykrotnie w turniejach rangi ATP. Przegrał wszystkie te mecze. Dwukrotnie uległ Hiszpanowi w tym roku, w tym raz na nawierzchni twardej.

Totolotek typuje na ten mecz kurs 1.07 na zwycięstwo Nadala i 6.25 na wygraną Kuznetsova.

Mój typ: zwycięstwo Nadala w czterech setach – kurs 4.00. Kuznetsov jednego seta na nawierzchni twardej już Hiszpanowi w tym sezonie „urwał”. Teraz też może mu się to udać.