Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Analiza meczu: Novak Djokovic – Jiri Vesely (US Open) 30.08.2016 10:10Stany ZjednoczoneTurniej US Open

Ostatni w tym roku wielkoszlemowy turniej - US Open nabiera rumieńców. Swój pierwszy mecz wygrał obrońca tytułu i lider światowego rankingu Serb Novak Djokovic, który w czterech setach pokonał polskiego tenisistę Jerzego Janowicza. Teraz przed mistrzem z Belgradu jeszcze trudniejsze zadanie. Zagra z Czechem Jirim Vesely’im, z którym przegrał w tym roku w Monte Carlo. Czeski tenisista to jeden z nielicznych graczy, który ma pozytywny bilans gier z Serbem. Czy wracający powoli do wysokiej dyspozycji Djokovic zrewanżuje się Vesely’iemu i będzie kontynuował swój ponowny pochód na szczyt? Dowiemy się już wkrótce.

Analiza meczu: Novak Djokovic – Jiri Vesely (US Open)Fot. shutterstock.com

Novak Djokovic – Jiri Vesely

US Open – II runda

31.08.2016r. – 17.00

NOVAK DJOKOVIC

+ Dobre wyniki, coraz lepsze starty. Djokovic to tenisista, który ma już tyle zwycięstw w najważniejszych turniejach rangi ATP, że wszystkie trudno byłoby tu wymienić. Ostatnie lata to dominacja Serba, przerywana tylko od czasu do czasu przez innych tenisistów ze światowego „topu”. Serb to tenisista kompletny, z którym zawsze trzeba się liczyć.

+ Udane występy w ważnych turniejach. Podobnie jak niegdyś Federer, tak teraz Djokovic szczególnie dobrze radzi sobie w najważniejszych imprezach. Już niedługo może zostać okrzyknięty nowym królem „bigeventów”, jak kiedyś zwano Federera. Co prawda w tym sezonie nie zawsze się to sprawdza („Nole” przegrał przecież Wimbledon i igrzyska olimpijskie), to jednak Djokovic potrafi się mobilizować w ważnych startach.

- Kłopoty zdrowotne. Serbski tenisista powoli wraca do formy. Nadal jednak narzeka na różne dolegliwości. Ostatnio dokucza mu przedramię. Pierwszy mecz tegorocznej edycji US Open z Jerzym Janowiczem był jeszcze w wykonaniu Serba nierówny. Być może to szansa dla jego najbliższego przeciwnika.

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

JIRI VESELY

+ Kilka dobrych wyników Czecha. Vesely to tenisista, który od siedmiu lat gra zawodowo w tenisa. Wygrał w tym czasie tylko jeden turniej, w drugim dochodząc do finału. Potrafi jednak pokonać od czasu do czasu mocnych rywali, notowanych w pierwszej dziesiątce światowego rankingu.

+ Bilans spotkań bezpośrednich. Czech może się pochwalić czymś wyjątkowym, a mianowicie pozytywnym bilansem gier z Djokovicem. A to dlatego, że grał z nim tylko raz i wygrał tegoroczne spotkanie w Monte Carlo. To na pewno może mu dodać w ponowny triumf nad mocnym, ale jeszcze niegrającym swojego najlepszego tenisa, przeciwnikiem.

- Małe doświadczenie, porażki ze słabszymi rywalami. Czech trzykrotnie grał do tej pory w US Open, tylko raz przechodząc pierwszą rundę. W tym sezonie przegrywa z niżej notowanymi zawodnikami. Będzie mu trudno rywalizować nawet z niegrającym jeszcze najlepiej Serbem.

Expekt typuje na ten mecz kurs 1.05 na zwycięstwo Djokovica i 9.00 na wygraną Vesely’iego.

Mój typ: zwycięstwo Djokovica w czterech setach – kurs 4.20. Serb powinien wygrać, ale Czech jest w stanie „urwać” jednego seta.