fortuna

Mecze Na Zywo .tv - Oglądaj mecze online i meczyki na żywo w Internecie!

totolotek

Typy bukmacherskie

 1. Zagłębie Lubin

  Legia Warszawa

  Polska LOTTO Ekstraklasa 09.02.2018 godz. 20:30
  Stadion Zagłębia Lubin

  FortunaTyp: Legia wygra
  Kurs: 2.40

  Kurs na zwycięstwo Legii u legalnego bukmachera Fortuna wynosi 2.40 i warto skorzystać z tak dobrej oferty.
  Typ bukmacherski

News

 1. Czy bukmacherzy wierzą w reprezentację Polski?

  Już za tydzień rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji. Trener reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił już szeroką kadrę na mundial, reprezentację czekają jeszcze treningi i 2 mecze towarzyskie, a później – kierunek Rosja! Szanse biało-czerwonych na sukces na mundialu są jednak oceniane dość mizernie…07.06.2018 10:24
 2. Bonus od LV BET - typuj mecze Polski z Urugwajem i Meksykiem!

  Wspieraj Reprezentację i odbierz BONUS 10 PLN od bukmachera LV BET! Co zrobić aby skorzystać z promocji?09.11.2017 15:38
 3. 60 PLN na mecz Polski z Urugwajem!

  W piątek o 20:45 w towarzyskim meczu reprezentacja Polski zagra z Urugwajem. Z okazji tego spotkania legalni bukmacherzy przygotowali na start 60 złotych które można wykorzystać na dowolny zakład na mecz Biało-Czerwonych z drużyną z Ameryki Południowej.09.11.2017 15:38
 4. Co to jest handicap?

  W ofercie bookmakerów internetowych zwykle znajduje się multum rodzajów zawierania zakładów, kursów a także ofert gry na różne zdarzenia.02.11.2017 12:54
 5. Legalne firmy bukmacherskie 2017

  Z początkiem 1. lipca 2017 rozpoczęła wchodzić nowa ustawa hazardowa 2017, jakiej regulacje spowodowały, iż zagraniczni bookmakerzy proponujący zakłady sportowe przez sieć Internet są banowani przez operatorów internetowych.02.11.2017 12:54
 6. Legalni bukmacherzy na Polskim rynku online

  Pojawienie się Ustawy Hazardowej 2017 ogromnie mocno wpłynęło na rynek bukmacherów internetowych, którzy dostępni są dla typerów z Polski. Chwilę po wprowadzeniu ustawy – z początkiem lipca na rynku online przetrwało mało legalnie działających bukmacherów i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, STS, Milenium czy e-Toto.31.10.2017 10:11
Więcej

Ulubieni zawodnicy

Musisz być zalogowany

Newsletter

Czy legalny znaczy gorszy? Legalni bukmacherzy pod lupą. 21.08.2017 15:42

Czy legalny znaczy gorszy? Legalni bukmacherzy pod lupą.

Od kilku miesięcy legalni bukmacherzy są obecni na językach wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są z zakładami bukmacherskimi. Mało kto zareagował ze spokojem na perspektywę zmian prawnych i nowy porządek w świecie bukmacherki, a tym bardziej nieliczni podeszli do nowej sytuacji z pozytywnym nastawieniem. Co tak naprawdę kryje się pod magiczną nazwą: legalni bukmacherzy? Czy legalny to znaczy gorszy? Rozwiewamy wątpliwości wszystkich podejrzliwych i zdradzamy najważniejsze fakty o legalnych bukmacherach w Polsce.

Od nowej ustawy hazardowej do legalnych bukmacherów

O legalnych bukmacherach można usłyszeć wszędzie, jak gdyby wzięli się nagle i znikąd – a tak nie było. Podział na bukmacherów nielegalnych oraz tych, którzy działają zgodnie z prawem, pojawił się za sprawą nowych zapisów ustawy hazardowej z 2009 roku. Skąd w ogóle pomysł na jakiekolwiek zmiany? Podstawą wszelkich modyfikacji prawnych były solidne argumenty, dotyczące wciąż rosnącej szarej strefy w obszarze zakładów bukmacherskich. W związku z tym zostały stworzone i dokładnie określone wymogi stawiane przed firmami bukmacherskimi, chcącymi obsługiwać klientów z Polski. W celu kontrolowania przepływu pieniędzy pochodzących z działalności bukmacherskiej na terenie naszego kraju, ustalono, że jedynymi bukmacherami, którzy będą mogli zgodnie z prawem oferować obstawianie meczy, będą te firmy, które otrzymają licencję Ministra Finansów. Kto w takim razie może się o nią ubiegać? Bukmacher, który spełnia jeden z najważniejszych wymogów, a więc jest zarejestrowany w Polsce, a nie na Gibraltarze czy na Malcie. W konsekwencji na rynku wyłonionych zostało siedmiu legalnych bukmacherów.

 

Lista legalnych bukmacherów

Nie wiesz u kogo możesz legalnie obstawiać? Kieruj się poniższą listą – zawiera ona wyłącznie nazwy tych operatorów, którzy otrzymali od Ministra Finansów zezwolenie na organizowanie i prowadzenie zakładów bukmacherskich skierowanych do osób znajdujących się na terenie Polski. Obecnie możesz legalnie obstawiać u następujących bukmacherów:

 

nielegalni-operatorzy-zakladow-bukmacherskich-w-polsce.png

Infografika 1. Nielegalni operatorzy wpisani do rejestru domen zakazanych. Źródło: zagranie.com

 

Legalni bukmacherzy w Polsce - FAQ

Czas uspokoić wszystkich, którzy zostali zmuszeni do zawieszenia obstawiania i do tej pory nie przekonali się jeszcze do żadnego z powyższych bukmacherów. Wiele osób na sam dźwięk słów: legalni bukmacherzy, ma złe skojarzenia i przyjmuje sceptyczną postawę. Przejście od nielegalnych bukmacherów do legalnych przywodzi na myśl przeciętnemu graczowi pewne ograniczenia i niedogodności…a niepotrzebnie.

 • Czy legalni bukmacherzy obniżają dotychczasowy poziom usług bukmacherskich w Polsce? Wręcz przeciwnie. Na rynku pozostało siedmiu bukmacherów, a graczy gotowych obstawiać są tysiące. Każdy bukmacher dokłada więc wszelkich starań, aby regularnie wzbogacać i uatrakcyjniać swoją ofertę, a tym samym sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Jak wygląda oferta legalnych bukmacherów? Dla każdego gracza inaczej, ponieważ każdy oczekuje od bukmachera czegoś innego. Pewne jest jedno – zróżnicowanie na rynku. Jeśli u jednego operatora nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, warto zapoznać się z ofertą pozostałych. Wspólnie tworzą bogaty i barwny wachlarz opcji.
 • Czy legalni bukmacherzy są wiarygodni? Jeśli korzystałeś do tej pory z usług innych bukmacherów, stoisz przed wyborem nowego, tym razem legalnego bukmachera i poczucie niepewności jest naturalne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że po uregulowaniu rynku bukmacherskiego wszyscy legalni operatorzy podlegają ścisłym wytycznym, a priorytetem jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo i troska o gracza. Zatem jeśli nie znasz jeszcze danego bukmachera, ale wiesz, że jest on w posiadaniu stosownej licencji – nie wahaj się.
 • Co zyskuję, obstawiając u legalnych bukmacherów? Oczywiście liczne bonusy, bogatą ofertę, wygodne aplikacje mobilne i wiele innych, ale to co najważniejsze – zyskujesz zdrowe emocje. Możesz być spokojny o regularny przypływ adrenaliny podczas oglądania spotkań, które wcześniej obstawiłeś, ale jednocześnie nie musisz się martwić o to, że Twoja zabawa przerodzi się w naprawdę poważne problemy. Legalni bukmacherzy oferują Ci legalną rozrywkę, za którą nie przypłacisz nerwami, pieniędzmi ani wolnością.

 

legalni-operatorzy-zakladow-bukmacherskich-w-polsce.png

Infografika 2. Legalni operatorzy zakładów bukmacherskich w Polsce. Źródło: zagranie.com.

 

Których bukmacherów unikać?

Bukmacher, którego znalazłeś ma całkiem ciekawą ofertę, jednak nie widzisz go na naszej liście legalnych operatorów? Niestety – wszystko wskazuje na to, że trafiłeś na nielegalnego bukmachera i nie powinieneś skorzystać z jego usług. Zgodnie z nowym prawem, dostawcy Internetu są zobowiązani do natychmiastowego blokowania stron nielegalnych bukmacherów, jednak doświadczenie pokazuje, że będą oni wciąż podejmowali próby dostania się na polski rynek. W związku z tym, każdy gracz powinien mieć świadomość tego, że korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów wiąże się z namacalnymi i mocno odczuwalnymi konsekwencjami. Na gracza, obstawiającego u nielegalnego operatora może zostać nałożona kara finansowa nawet do 3 199 680 zł! Zaskoczony? A to nie wszystko – taki gracz musi liczyć się także z karą pozbawienia wolności do 3 lat, a nawet obiema tymi karami łącznie.

 

7-faktow-o-legalnych-bukmacherach-w-polsce.png

Infografika 3. 7 faktów o legalnych bukmacherach w Polsce. Źródło: zagranie.com.

 

weronika-wojtas-redaktor-zagranie-com.png

Autor: Weronika Wojtaś

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka od marketingu online, brandingu i Public Relations. Na co dzień tworzy publikacje o tematyce bukmacherskiej dla serwisu sportowego Zagranie.com. Śledzi wydarzenia ze świata zakładów sportowych, wychwytuje te najważniejsze z perspektywy gracza i przedstawia w jak najbardziej przystępnej formie.

Podobne wpisy

Brak danych do wyświetlenia

Komentarze

lvbet

Ranking bukmacherów

 1. 1

  Fortuna Fortuna

  Fortuna to polski bukmacher który oferuje zakłady sportowe, społeczne i polityczne. Firma powstała w 1997 roku. Oferta sportowa Fortuna.pl dostępna jest dla polskich graczy poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Odwiedź już teraz stronę internetową lub ściągnij aplikacje i odbierz bonus powitalny. Fortuna posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
 2. 2

  LV BET LV BET

  LvBe bukmacher, który pojawił się na polskim rynku w 2016 roku, a swoją działalność prowadzi na podstawie licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów. W ofercie LV BET znajdziemy zakłady sportowe, a także zakłądy na żywo. Szczególnie na uwagę zasługuje fakt, iż bukmacher posiada naprawdę bogatą ofertę zakładów na Polską Ekstraklasę. LV BET posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
 3. 3

  Totolotek Totolotek

  Totolotek jest firmą organizującą zakłady w Polsce od 1992 roku. W 2013 roku bukmacher swoją ofertę wprowadził w formie strony internetowej. W ofercie Totolotka znajdziesz zakłady sportowe Toto-Mix i Toto-Racing, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek i bonus powitalny! Totolotek posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
 4. 4

  Milenium Milenium

  Milenium to firma bukmacherska działająca w pełni legalnie na polskim rynku. Posiada koncesję wydaną przez Ministerstwo Finansów RP i oferuje zakłady sportowe przez Internet oraz zakłady w punktach stacjonarnych na terenie całej Polski. Milenium działa na polskim rynku od 2004 roku. Milenium posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Więcej
fortuna

Promocje bukmacherskie

 1. 1

  Fortuna Fortuna

  Darmowy zakład!Odbierz darmowy zakład w Fortunie. Wystarczy założyć konto i postawić zakład. Jeżeli okaże się, że zakład jest przegrany, otrzymasz zwrot postawionej stawki do 110 złotych! „Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”
 2. 2

  Fortuna Fortuna

  Darmowy Zakład bez depozytu i bonus na start!Specjalnie dla użytkowników naszego serwisu, firma bukmacherska Fortuna daje darmowy zakład na początek gry w zakładach sportowych. Nie musisz nawet robić żadnej wpłaty depozytu. Dodatkowo można skorzystać również z bonusu do 400 złotych. Uwaga! Promocja dostępna jest tylko przez poniższy link i po wpisaniu kodu promocyjnego "20zadarmo" „Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”
 3. 3

  LV BET LV BET

  Bonus dla nowych graczyZarejestruj się w LV BET i odbierz na start dodatkowo nawet do 100% wartości wpłąty. Wystarczy otworzyć nowe konto i spełnić warunki regulaminu, a na Twoim koncie pojawi się dodatkowa kasa na grę!
 4. 4

  LV BET LV BET

  Darmowy zakładDla każdego nowego użytkownika LV BET daje całkowicie za darmo pierwszy zakład! Nie musisz więc dokonywać depozytu aby rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich LV BET. Promocja dostępna jest tylko przez poniższy link lub banner a także przy użyciu kody bonusowego SPORTLIVE20PLN LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
 5. 5

  Totolotek Totolotek

  Bonus powitalnyTotolotek dla użytkowników naszego serwisu oferuje promocję na start oraz dodatkowo darmowy zakład! 1. Zarejestruj się, 2. Dokonaj wpłaty, 3. Złóż zakład, 4. Odbierz bonus! Promocja dostępna jest przez link z naszej strony i przy użyciu specjalnego kodu bonusowego SPORTLIVE20PLN Totolotek posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
 6. 6

  Milenium Milenium

  Bonus na start do 760 PLNW Milenium każdy nowy użytkownik może otrzymać bonus na start nawet do 760 PLN! Utwórz konto w Milenium i zaznacz opcję "chcę uzyskać bonus na START" i dokonaj pierwszej wpłaty na minimum 10 PLN. Następnie zagraj swoje pierwsze zakłady i otrzymaj na grę aż do 760 PLN!
Więcej