Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Analiza meczu: Marcel Granollers – Andy Murray (US Open) 31.08.2016 09:06Stany ZjednoczoneTurniej US Open

W drugiej rundzie męskiego turnieju tegorocznej edycji US Open zameldowało się kilku znakomitych tenisistów z czołówki światowego rankingu. Swój pierwszy krok w stronę obrony tytułu zrobił Serb Novak Djokovic, który pokonał w czterech setach Jerzego Janowicza. Dalej grają też między innymi Rafael Nadal, Stanislas Wawrinka, Milos Raonic, Kei Nishikori czy Andy Murray. Ten ostatni po gładkim zwycięstwie w pierwszej rundzie imprezy z Czechem Lukasem Rosolem zmierzy się teraz z doświadczonym Hiszpanem Marcelem Granollersem. Czy szkocki mistrz olimpijski z Rio de Janeiro, triumfator Wimbledonu, uważany przez niektórych za najlepszego obecnie tenisistę świata, poradzi sobie z kojonym rywalem?

Analiza meczu: Marcel Granollers – Andy Murray (US Open)Fot. shutterstock.com

Marcel Granollers – Andy Murray

US Open – II runda

01.09.2016r. – 16.00

MARCEL GRANOLLERS

+  Kilka niezłych wyników w tym roku. 30-latek z Barcelony najlepiej grał w latach 2013-2014. Wówczas wygrał kilka turniejów, w kilku innych dochodząc do finałów. Jeszcze lepsze starty notował w grze podwójnej. Obecnie nie jest już tak mocnym tenisistą, ale potrafi pokonać silnych rywali. Wygrał z Feliciano Lopezem czy Davidem Goffinem. Triumfował w tym roku w jednej imprezie, ale był to turniej niższej rangi (ATP Challenger).

+ Zwycięstwo z Juanem Monaco. W pierwszej rundzie US Open Granollers pokonał mocnego Argentyńczyka w trzech setach. Taka wygrana może dodać mu wiary w walce z Murrayem.

- Wiele porażek z nisko notowanymi rywalami. Wyżej wymienione, lepsze starty Granollers przeplata częstymi porażkami z przeciwnikami klasyfikowanymi nawet poza pierwszą „setką” światowego rankingu. Jego najbliższy rywal to wicelider tego zestawienia. Hiszpanowi będzie zatem trudno „ugrać” cokolwiek w tym meczu.

- Bilans spotkań bezpośrednich. Granollers wygrał tylko jedno z siedmiu rozegranych z Murrayem spotkań. Ostatnie cztery mecze to wyraźne zwycięstwa Szkota.

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

ANDY MURRAY

+ Świetna seria. Wicelider rankingu ATP może się pochwalić całą serią zwycięstw z rzędu. Wygrał turniej ATP w Londynie, wielkoszlemowy Wimbledon i igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Zatrzymany w finale imprezy w Cincinnati kontynuuje swoją dobrą grę w US Open.

+ Bardzo wysoka forma. Andy Murray jest przez niektórych uważany za najlepszego obecnie tenisistę na świecie. To nie tylko triumfator trzech imprez wielkoszlemowych i dwukrotny mistrz olimpijski. To tenisista, który właśnie teraz zdaje się grać swój najlepszy tenis.

+ Gładkie zwycięstwo na początek. W pierwszej rundzie US Open Murray pokonał Czecha Lukasa Rosola 6:3, 6:2, 6:2. Zaserwował 11 asów, popełnił tylko jeden podwójny błąd serwisowy. Bezpośrednio wygrał 27 piłek, pięciokrotnie przełamał swojego rywala. Sam nie dał ani jednej szansy rywalowi na przełamanie własnego podania.

Expekt typuje na ten mecz kurs 1.01 na zwycięstwo Murraya i 12.00 na wygraną Granollersa.

Mój typ: zwycięstwo Murraya w trzech setach – kurs 1.20. To powinna być łatwa „przeprawa” dla Szkota, który nie odda Hiszpanowi ani jednego seta.